Usługi kurierskie

Korzystając z usług DPD STREFAPACZKI nadasz i odbierzesz przesyłkę szybko i bez zbędnych formalności. Skorzystasz z pomocy konsultantów czekających na Ciebie bezpośrednio w Twojej okolicy. Dzięki temu wyślesz paczkę do rodziny na drugim końcu Polski, bliskich pracujących za granicą lub partnerów biznesowych w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej.

DPD STREFAPACZKI to sieć obsługi Klientów indywidualnych i małego biznesu w zakresie nadań i doręczeń paczek na terenie kraju. DPD STREFAPACZKI chce być blisko swoich Klientów, tak by każdemu było do nas po drodze.

Czy w DPD STREFAPACZKI można nabyć opakowania dla przesyłek?

Klient nieposiadający właściwego opakowania dla swojej przesyłki, może nabyć opakowania kartonowe lub foliowe w punkcie DPD STREFAPACZKI. Informacje na temat pełnej oferty opakowań można znaleźć TUTAJ oraz w punkcie DPD STREFAPACZKI.

Jakie są maksymalne wymiary paczek przyjmowanych do przewozu w DPD STREFAPACZKI?

W DPD STREFAPACZKI obowiązują następujące wytyczne dotyczące parametrów paczek: maksymalna długość: 175 cm, wysokość + szerokość + długość. Obwód paczki musi być mniejszy niż 300cm. Maksymalna długość krawędzi paczki to 175cm. Jeśli Twoja paczka przekracza maksymalne parametry prosimy o kontakt z punktem DPD STREFAPACZKI.

Czy istnieje możliwość odbioru paczek w punkcie DPD STREFAPACZKI?

Tak. Przesyłki można odbierać w punkcie DPD STREFAPACZKI.

Czy w DPD STREFAPACZKI dostępna jest usługa gwarantowanej godziny doręczenia?

DPD STREFAPACZKI oferuje dla swoich Klientów usługi dodatkowe:

GWARANTOWANE: DPD 9:30, DPD 12:00 oraz DPD NA GODZINĘ, jednakże należy pamiętać, iż są to usługi dodatkowo płatne.

Czy w DPD STREFAPACZKI można nabyć opakowania dla przesyłek?

Klient nieposiadający właściwego opakowania dla swojej przesyłki, może nabyć opakowania kartonowe lub foliowe w punkcie DPD STREFAPACZKI.

Czy można zamówić kuriera na odbiór przesyłki z podanego adresu?

Tak, jest to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z punktem DPD STREFAPACZKI. Należy pamiętać, iż dojazd do Klienta po odbiór przesyłki w obszarze działania punktu DPD STREFAPACZKI to cena USŁUGI PODSTAWOWEJ + 10,00 PLN brutto.

Jakie są czasy doręczeń w DPD STREFAPACZKI?

W przypadku przesyłek krajowych w DPD STREFAPACZKI przewidywany termin doręczenia przesyłki to następny dzień roboczy, jednakże gwarantujemy doręczenie w ciągu pięciu dni roboczych. W przypadku przesyłek międzynarodowych w serwisie drogowym w DPD STREFAPACZKI termin doręczenia uzależniony jest od kraju odbiorcy, jednakże gwarantujemy doręczenie w ciągu siedmiu dni roboczych. Informacje dotyczące szczegółowych czasów doręczeń dla przesyłek międzynarodowych dostępne są w punkcie DPD STREFAPACZKI. Paczki nadane w sobotę i święta oraz nadane po godzinie odbioru paczek dla punktu, wysyłane są z punktu DPD STREFAPACZKI do dalszej dystrybucji najbliższego dnia roboczego.

Poznaj zasady przyjmowania paczek

Aby ułatwić Ci nadanie paczki, zebraliśmy wszystkie wytyczne w jednym miejscu. Dzięki nim przygotujesz przesyłkę w taki sposób, aby mogła jak najszybciej, w bezpieczny sposób dotrzeć do adresata. Znajdź Twój typ paczki i otwórz odpowiedni folder informacyjny.

Pobierz foldery informacyjne