Biuroserwis

Ksero mało-formatowe kolorowe i czarno-białe

Czyli formaty A4 i A3, posiadamy nowoczesne i szybkie urządzenie potrafiące wykonać bardzo dokładne kopie kolorowe oraz czarno-białe.

Drukowanie

Oferujemy Państwu wysokiej jakości wydruki kolorowe i czarno białe, wykonywane na drukarkach laserowych, w formacie A4 lub A3.

Laminowanie

Laminowanie polega na trwałym, termicznym połączeniu wydruku z wytrzymałą folią ochronną w celu zabezpieczenia przed zniszczeniem lub zanieczyszczeniem wydruku. Laminujemy formaty do A3. To idealne rozwiązanie w przypadku identyfikatorów, kart menu, dyplomów, certyfikatów, legitymacji oraz innych ważnych dokumentów.

Skanowanie

Czyli zapisanie grafiki, dokumentu, lub projektu w formie papierowej do postaci elektronicznej (w pliku PDF, JPG lub TIF). Dysponujemy skanerami o formatach do A3. Polecamy szczególnie tą usługę klientom potrzebującym wykonanie kopii posiadanej dokumentacji w celu jej archiwizacji. Skanowane materiały możemy zapisać na przenośnych nośnikach danych lub przesłać drogą elektroniczną na wskazany adres email.

Oprawa dokumentów

Bindowanie

Wykonujemy bindowanie prac, dokumentów, książek, opracowań – grzbietem plastikowym z okładką foliową z przodu i kartonową z tyłu. Na życzenie z obu stron folia lub karton.

Oprawa kanałowa

W naszym punkcie możecie Państwo zlecić wykonanie oprawy kanałowej. Jest to estetyczna, zaciskana oprawa typu introligatorskiego, z okładkami o fakturze płótna. Najczęściej wykonywane:

  • oprawa pracy magisterskiej
  • oprawa pracy licencjackiej
  • oprawa pracy inżynierskiej
  • oprawa pracy doktorskiej lub rozprawy doktorskiej

Listwa wsuwana

W naszej ofercie znajdziecie Państwo listwy wsuwane – rodzaj oprawy stosowanej głównie do szybkiego i taniego obłożenia prac zaliczeniowych, ofert, czy innych dokumentów nie wymagających trwałego połączenia z okładką. Zaletą listew jest możliwość wielokrotnego ich zakładania i zdejmowania, bez użycia narzędzi, co daje możliwość szybkiej wymiany stron.

Wyrób pieczątek

Oferowane przez nas pieczątki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.